Gry Konne | Gry zabawy dla dzieci


Kategoria:‘Gry konne’Opieka nad końmi

środa, Październik 26th, 2011
VN:F [1.9.1_1087]
OCENA: 4.3/5 (172 głosy cast)

Opieka nad końmi

Opieka nad końmi


Tym razem przenosimy się do stajni koni gdzie będziemy pracować i opiekować się tymi zwierzętami. Na samym początku będziemy się opiekować 2 koni ze stadniny, jak będziemy Sobie coraz lepiej radzić to będzie ich więcej. Do naszych zadań będzie należało między innymi karmienie, czyszczenie tych zwierząt jak i też pojenie. Jeżeli nie przejdziemy planszy w tej grze to klikamy na Retry aby zagrać ponownie. Więcej gier z końmi tylko tutaj.

Ubieranka kucyka

sobota, Grudzień 11th, 2010
VN:F [1.9.1_1087]
OCENA: 3.8/5 (97 głosy cast)

ubieranka kucyka

ubieranka kucyka


Gra ta została przeznaczona przede wszystkim dla dziewczyn które uwielbiają ubieranki. W tej ubierance online będziemy musieli ubierać oraz stroić kucyka. Do wyboru będziemy mieli mnóstwo ozdób jak i też ubrań do ubrania tego ślicznego kucyka. Możemy zmieniać go na wiele kolorów. Więcej informacji w samej grze konie online.

Gra zawody jeździeckie

czwartek, Czerwiec 17th, 2010
VN:F [1.9.1_1087]
OCENA: 3.9/5 (47 głosy cast)

Gra zawody jeździeckie


Jest to gra gdzie bierzemy udział w zawodach jeździeckich. Musimy skakać przez przeróżne przeszkody znajdujące się na torze. Musimy jednak uważać aby nie strącić poprzeczek na tych przeszkodach. Poruszamy się strzałkami natomiast skaczemy przyciskiem Spacja. Mamy dla Was zupełnie nowe gry konie online.