Gry Koparki | Gry zabawy dla dzieci


Kategoria:‘Gry Koparki’



Gra koparka- spychacz

czwartek, Marzec 1st, 2012
VN:F [1.9.1_1087]
OCENA: 4.1/5 (26 głosy cast)

Gra koparka- spychacz


W tej grze koparka- spychacz będziemy mieli możliwość jazdy taką koparką po przeróżnych nierównościach po drodze napotkamy na różne śmieci. Musimy Sobie oczywiście z tym wszystkim poradzić. W grze potrzebujemy strzałek do sterowania koparką. Takie gierki są bardzo fajne (więcej…)

Gra koparki dla dzieci

czwartek, Marzec 1st, 2012
VN:F [1.9.1_1087]
OCENA: 4.0/5 (14 głosy cast)

Gra koparki dla dzieci


Koparką udajemy się na brzeg jeziora, które jak zobaczycie od dawna nie jest czyszczone. Naszym zadaniem właśnie przy pomocy koparki będzie oczyszczenie tego zbiornika. Zbieramy śmiecie przy pomocy myszki klikając w odpowiednim momencie przycisk. Zobacz wszystkie gry koparki dla dzieci. Jest to bardzo prosta gra w której nauczymy się poruszać koparką jak i też wykonywać nią przeróżne zadania jakie na nas czekają. (więcej…)

Gra Koparka na budowie

czwartek, Marzec 1st, 2012
VN:F [1.9.1_1087]
OCENA: 4.3/5 (16 głosy cast)

Gra Koparka na budowie


Koparki już stoją na budowie i czekają aby wybrać jedną z nich. Naszą misją w tej grze będzie burzenie budowli przy pomocy koparki, sterujemy jej łychą w taki sposób aby zburzyć całą drewnianą konstrukcję w tej grze. Do tego używamy strzałek oraz Spacji. Są to bardzo fajne gry w których możemy wykazać się niezwykłymi umiejętnościami. (więcej…)

Gra Koparka dla dzieci

czwartek, Marzec 1st, 2012
VN:F [1.9.1_1087]
OCENA: 3.7/5 (55 głosy cast)

Gra Koparka dla dzieci


Jeżeli lubicie koparki to taka gra z koparką czeka na wszystkich chłopców. Będziemy mogli poruszać się tą koparką jak i też kierować łychą takiej koparki. Naszym zadaniem będzie dojechać do celu w grze, oczywiście będziemy mogli pomagać Sobie łychą aby móc się podpierać aby wjechać pod górę. Gramy: W,A,S,D, oraz strzała do góry i do dołu sterując koparką w grze. Mamy także całkowicie nowy dział gdzie pogracie w interesujące gierki przeznaczone dla każdego gracza. W szczególności dla chłopców mamy je tutaj. Zachęcamy Was wszystkich do komentowania oraz oceniania gier na naszej stronie. (więcej…)