Gry Tom I Jerry | Gry zabawy dla dzieci


Kategoria:‘Gry Tom i Jerry’Gra z Tom i Jerry

czwartek, Sierpień 11th, 2011
VN:F [1.9.1_1087]
OCENA: 4.2/5 (142 głosy cast)

Gra z Tom i Jerry

Gra z Tom i Jerry


Jerry wraz ze swoim kolegą będą musieli uzbierać jak najwięcej sera. Będziemy musieli go podbijać w taki sposób aby dotarł do taczki, gdzie jest składowany i przenoszony do domu Jerrego. Jednak jak wiemy kot Tom nie da za wygraną od czasu do czasu będzie chciał nam przeszkodzić. Musicie uważać na niego. Używamy myszki do gry Tom i Jerry dla dzieci.

Puzzle z Tom i Jerry

niedziela, Czerwiec 27th, 2010
VN:F [1.9.1_1087]
OCENA: 3.6/5 (72 głosy cast)

Puzzle z Tom i Jerry


Na samym początku w grze mamy opcję wyboru języka polecamy wybrać język polski. Klikając na naszą flagę. Potem przystępujemy już do układania puzzli z Tom i Jerry, wybierając odpowiednie elementy puzzli dopasowując ich do siebie. Zobacz jak będzie wyglądał obrazek z ułożonych przez Ciebie puzzli.

Kolorowanka Tom i Jerry

czwartek, Czerwiec 3rd, 2010
VN:F [1.9.1_1087]
OCENA: 4.1/5 (760 głosy cast)

Kolorowanka tom i jerry


W tej grze kolorowance z Tom i Jerry do pomalowania mamy pięć różnych obrazków przedstawiających bohaterów tej bajki. Każdy z nich jest oczywiście inny dlatego warto pokolorować je wszystkie. Zachęcamy to pomalowania tych kolorowanek z Tom i Jerrym. (więcej…)

Gra Tom I Jerry

czwartek, Czerwiec 3rd, 2010
VN:F [1.9.1_1087]
OCENA: 3.9/5 (208 głosy cast)

Gra Tom I Jerry


Musimy ułożyć tak strzałki znajdujące się u góry na stole aby Jerry trafił do sera oraz zebrał klucz do swojej kryjówki. Gry już wszystko uda nam się ułożyć tak jak należy klikamy na zielony przycisk start, który znajduje się na stole. Jeżeli chcemy powtórzyć plansze bo cośnam nie wyszło klikamy na przycisk czerowony reset. Więcej gier tego typu: tutaj. (więcej…)